Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Młodszy Księgowy/ Księgowa

TDP Sp. z o. o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5119 dni temu

Ogłoszenie numer: 108508, z dnia 2010-08-09

z siedzibą w Piasecznie k/ Warszawy poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretacja i ewidencja dokumentów źródłowych
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • udział w okresowych procesach sprawozdawczych
  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
  • fakturowanie

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze księgowości
  • znajomość środowiska MS Office
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność
  • znajomość języka angielskiego i systemu SAP będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą prace w międzynarodowej firmie świadczącej usługi
  • możliwość używania języka angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia