Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY

DALKIA POLSKA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4837 dni temu

Dalkia Polska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Warszawa

Zadania:
  • Przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu o różnorodnej tematyce
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu raportów miesięcznych na potrzeby udziałowców
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetów/planów długoterminowych
  • Doskonalenie narzędzi excelowych do sporządzania analiz
  • Przygotowywanie prezentacji związanych z bieżącymi tematami/działalnością Grupy Dalkia
  • Współpraca z innymi spółkami w Grupie Dalkia
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu finansowo-księgowym
  • Biegłe posługiwanie się MS Excel i Power Point
  • Doświadczenie w dziale kontrolingu lub księgowości (1- 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, sumienność, zdolności analityczne i komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Możliwość długofalowego rozwoju
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem socjalnym
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)