Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Konsultant SAP BASIS

Hicron Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2304 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 14/05/MBAS
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia BASIS zgodnie obowiązującymi SLA
  • Bieżąca administracja i utrzymanie systemów SAP
  • Udział w projektach: wdrożenia SAP, upgrade SAP, migracje heterogeniczne i homogeniczne SAP po okiem doświadczonych Konsultantów
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Doświadczenie w zakresie relacyjnych baz danych
  • Wiedza z zakresu administracji systemami operacyjnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole – rozwój u boku jednych z najlepszych w branży
  • Obsługa klientów wykorzystujących najnowsze technologie SAP HANA
  • Jasno stawiane cele, ścieżki rozwoju, otwarta komunikacja i motywująca atmosfera w zespole
  • Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe, Multisport) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe itp.