Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Kierownik Projektu IT

NetSprint.pl Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5862 dni temu

Ogłoszenie numer: 46626, z dnia 2008-07-09

NetSprint.pl - jedna z najbardziej dynamicznych firm branży IT w Europie Środkowej*, należąca do międzynarodowej grupy medialnej Mecom Europe - poszukuje Kandydatów na stanowisko: Młodszy Kierownik Projektu IT (Junior Project Manager)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie kierownika projektu, w tym w zarządzaniu wybranymi procesami projektowymi, m.in. zarządzanie: harmonogramem zakresem budżetem ryzykiem i problemami komunikacją i jakością zasobami ludzkimi koordynacja komunikacji i raportowania w projekcie.

Wymagania

Wykształcenia wyższego kierunkowego - technicznego bądź ekonomicznego (ewentualnie ostatni rok studiów). Wiedzy merytorycznej z zakresu zarządzania projektami. Wysokich umiejętności komunikacyjnych. Umiejętności budowania pozytywnych relacji interpersonalnych. Bardzo dobrej organizacji pracy własnej. Komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Biegłej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy

Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. Elastyczny czas pracy. Interesującą pracę przy międzynarodowych projektach. Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Konkurencyjne wynagrodzenie. Opiekę medyczną.