Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Kierownik Ds. Promocji I Komunikacji

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6776 dni temu

Ogłoszenie numer: 19051, z dnia 2006-03-31

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu, lidera w dziedzinie rozdziału energii i sterowania przemysłowego, obecnego w 130 krajach i zatrudniającego 85 000 pracowników. Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: EProm/03/06

Opis stanowiska

Udział w budowaniu wizerunku firmy zgodnie ze standardami korporacyjnymi.

Wymagania

- ukończone studia wyższe, najlepiej kierunkowe - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej - sprawność w organizacji akcji promocyjnych i wydarzeń marketingowych - umiejętność przygotowania informacji prasowej - skuteczne posługiwanie się narzędziami komunikacji marketingowej - znajomość zagadnień pozycjonowania marki - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - umiejętność kreatywnego myślenia - umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole.