Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Młodszy Inżynier w dziale Badań i Rozwoju

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4846 dni temu

LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Firma posiada 84 filie na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników. Dzięki podpisaniu długoterminowej umowy, stała się globalnym i technologicznym partnerem Formuły 1. Firma LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. mieszcząca się w Biskupicach Podgórnych jest częścią międzynarodowego koncernu produkującego telewizory LCD, lodówki, a w najbliższej przyszłości również pralki.

Dzięki przestrzeganiu zasad etycznych, równemu traktowaniu w zatrudnianiu oraz wdrażaniu polityki antymobbingowej zostaliśmy w 2010 roku uhonorowani tytułem „Przedsiębiorstwa na medal".

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chcą dołączyć do energicznego oraz nastawionego na sukces zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: RDREF/praca

Zadania:
  • Projektowanie nowych i ulepszanie istniejących elementów konstrukcyjnych,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach rozwoju nowych produktów,
  • Analiza oraz optymalizacja kosztów istniejących produktów,
  • Rozwój nowych konstrukcji z dużym naciskiem na poprawę jakości i obniżenie kosztów,
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Wsparcie działów produkcji i jakości w zakresie nadzoru nad technologią.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budowy maszyn,
  • Umiejętność obsługi programów do modelowania 3D lub pakietu Adobe,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość MS Office, (Excel , Power Point),
  • Zdolności analityczne i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów.
Firma oferuje:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Szkolenia wewnętrzne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego;
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród);
  • Umowę o pracę;