Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Młodszy Inżynier Jakości

TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND SP. Z O.O.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5005 dni temu

Ogłoszenie numer: 124788, z dnia 2010-12-01

Toyota Motor Industries Poland to fabryka silników Diesla do samochodów Toyota, z siedzibą w Jelczu Laskowicach. Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: JENG/TMIP/PRPL

Opis stanowiska

  • Tworzenie i przygotowywanie systemów jakościowych dla nowych procesów produkcji
  • Nadzór jakościowy nad uruchamianiem nowych procesów produkcji i produktów
  • Praca z dokumentacją techniczną (tworzenie nowej dokumentacji jakościowej)
  • Interpretacja standardów jakościowych na dokumentację techniczną
  • Komunikacja w zakresie rozwoju produktu
  • Weryfikacja produktu pod względem jakościowym
  • Monitorowanie wyników jakościowych
  • Wymagania

  • Absolwent kierunku : budowa maszyn, metalurgia, odlewnictwo, lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność, samodzielność, wielozadaniowość oraz samodyscyplina
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Praca w nowoczesnej i międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • Zatrudnienie na stałe, bezpośrednio w firmie Toyota
  • Możliwość rozwoju zawodowego