Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno
Młodszy Inżynier ds. Procesów Specjlanych

Advisory Group TEST Human Resources
Krosno
praca stacjonarna
2708 dni temu

Dla naszego Klienta –międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją w czołówce rozwiązań R&D i IT, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko:

Krosno
Nr ref.: 6008

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności technologia chemiczna lub pokrewne
  • Doświadczenie w pionach technologicznych lub na produkcji branży metalowej na analogicznym stanowisku (min. 3 lata)
  • Wiedza w doborze narzędzi i parametrów procesowych
  • Wiedza w zakresie systemów jakości, obowiązujących w branży lotniczej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Obsługa programu CATIA na poziomie min. podstawowym (modelowanie w 3D)
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń służących do produkcji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywna)
  • Znajomość i stosowanie narzędzi ciągłego doskonalenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za opracowanie dokumentacji technologicznej, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
  • Odpowiedzialność za wdrażanie opracowanych technologii, zapewniających bezpieczeństwo pracy, wymaganą jakość procesu oraz zgodność z ustalonymi harmonogramami i planowanymi kosztami
  • Monitoring produkcji bieżącej i rozwiązywanie problemów produkcyjnych dla utrzymania i/ lub poprawy standardów
  • Odpowiedzialność za skompletowanie i opracowanie dokumentów okołoprocesowych (dziennik wdrożeń, instrukcje stanowiskowe, listy audytowe)
  • Raportowanie wyników w obszarach odpowiedzialności
  • Prowadzenie lub uczestnictwo w pracach zespołów zadaniowych w tworzeniu planów działań/ harmonogramów w oparciu o cele
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań doskonalących w zakresie nowych technologii

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
  • Możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji/ rozwoju zawodowego
  • Dynamiczne środowisko pracy