Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Handlowiec

Probit
Warszawa
praca stacjonarna
5525 dni temu

Ogłoszenie numer: 68848, z dnia 2009-06-30

Probit

Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT producent oprogramowania dla firm poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: T/06/2009/WARSZAWA

Opis stanowiska

Telemarketing, w tym:
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami.
  • Uzupełnianie bazy Klientów w systemie informatycznym.
  • Przygotowywanie i wysyłka ogólnych ofert handlowych.

Wymagania

  • Studenci ostatnich lat studiów, preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne.
  • Bardzo dobra obsługa komputera.
  • Mile widziana znajomość zagadnień IT, szczególnie oprogramowania do zarządzania.
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z 19 - letnim doświadczeniem.
  • Pracę w przyjaznym i zintegrowanym zespole pracowników.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Elastyczne godziny pracy, 4 godziny dziennie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + prowizja).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.