Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Młodszy doradca klienta amerykańskiego

Carolina Logistics EU sp. z o.o.
Bydgoszcz
5 000 - 6 000 zł netto (+VAT)/mies.
specjalista junior / mid / praktykant/stażysta
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
700 dni temu

Cześć!

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:

✅ znasz angielski i nie masz barier, by używać go w sytuacjach biznesowych? (a nawet jeśli masz, to nasz coach językowy pomoże Ci je przełamać)

✅ interesujesz się kulturą Stanów Zjednoczonych i chciałabyś/chciałbyś poczuć te American vibes?

Wymagania:

To czego od Ciebie oczekujemy?

Przede wszystkim znajomości angielskiego – it’s a must have! Oczekujemy również chęci, dyspozycyjności do pracy w systemie według amerykańskiej strefy czasowej oraz dojrzałości biznesowej. Bez tego don't turn back our guitars

Oferujemy:

A teraz najważniejsza kwestia – co oferujemy?