Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
młodszy Asystent Projektanta w dziale dróg

ZNAK Gdansk sp. z o.o.
dolnośląskie
młodszy specjalista (junior) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
961 dni temu

Ogłoszenie numer: 6096744, z dnia 2021-11-27

Znak Gdańsk sp. z o.o. jest wielobranżowym, projektowym biurem inżynierskim. Dla naszych inwestorów oprócz wiodącej branży infrastruktury drogowej wykonujemy oraz koordynujemy wszystkie pozostałe projekty branżowe. Specyfika naszej pracy wymaga podążania za coraz to rosnącymi potrzebami klientów. Bezwarunkowo poświęcamy cały nasz wysiłek, aby sprostać terminowej relizacji projektów z obszaru wszystkich województw. Na bieżąco poszerzamy również wiedzę inżynierską wszystkich zespołów, dlatego często wspomagamy się wyśmienitą kawą z ekspresu bez ograniczeń.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: dr02-2021-11-29

Opis stanowiska

  • opracowanie pomysłu koncepcyjnego projektu drogowego oraz projektów branżowych;
  • modelowanie rozwiązań projektów dróg klasy G, GP w fazie budowlanej, wykonawczej oraz optymalizacji;
  • udział w realizacji średniej wielkości projektów miejskich i zamiejskich;
  • praca na narzędziach MX Road, CGS Labs, Autodesk, BricsCAD, Microsoft Project.

Wymagania

  • wzorowa organizacja stanowiska pracy w tym dojrzałość, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność;
  • znajomość kierunkowego oprogramowania inżynierskiego (możliwość przyuczenia, szkolenia);
  • wykształcenie wyższe (mgr., inż., mgr. inż.);
  • umiejętność pracy w wielobranżowym zespole stacjonarnym i zdalnym;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w doświadczonej firmie;
  • podnoszenie doświadczenia zawodowego poprzez wpływ na rozwiązania wypracowywane zespołowo;
  • pracę na najnowszych narzędziach projektowych w nieschematycznym, innowacyjnym biurze;
  • dostęp do doświadczonej kadry inżynierów;
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • elastyczną organizację czasu pracy;
  • dofinansowanie do karty sportowej.