Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Promotor Zdrowia Warszawa
Młodszy Asystent / Asystent / Starszy Asystent w Oddziale Promocji Zdrowia

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Warszawa, ul. Nowogrodzka 82
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
850 dni temu

ogłasza nabór na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Nowogrodzka 82
Nr ref.: DPK.210.15.2022
WARUNKI PRACY
  • Umowa o pracę na pełen etat – 1 etat.
  • Praca biurowa w siedzibie WSSE w Warszawie ul. Nowogrodzka 82 z elementami pracy w terenie (wyjazdy na kontrole, organizacja i obsługa stoisk informacyjno-edukacyjnych podczas imprez prozdrowotnych) oraz elementami pracy fizycznej (przyjmowanie i wydawanie materiałów edukacyjnych).
  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin.
  • Pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze.
  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym.
  • Zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek.
ZAKRES ZADAŃ
  • Sporządzanie tłumaczeń fachowych na potrzeby WSSE w Warszawie (polski-ukraiński).
  • Inicjowanie, realizowanie, koordynowanie i monitorowanie programów edukacyjnych, akcji, kampanii, projektów i innych działań w obszarze promocji zdrowia.
  • Sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji z działań realizowanych przez pion oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia PIS na terenie woj. mazowieckiego.
  • Opracowywanie materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych.
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń, narad, konsultacji oraz instruktażu dla pracowników PIS w woj. mazowieckim dotyczących zagadnień objętych zadaniami Oddziału Promocji Zdrowia.
  • Udział w szkoleniach, konferencjach i naradach.
  • Prowadzenie dystrybucji materiałów oświatowo-zdrowotnych.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE

Na stanowisko:

  • młodszego asystenta: wykształcenie wyższe, wymagany staż pracy 1 rok;
  • asystenta: wykształcenie wyższe II stopnia, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wymagany staż pracy 3 lata;
  • starszego asystenta: wykształcenie wyższe II stopnia, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wymagany staż pracy 5 lat.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Znajomość języka ukraińskiego (przygotowywanie tłumaczeń fachowych na potrzeby WSSE).
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu: zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zdrowia publicznego, ochrony zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, przeciwdziałania narkomanii, zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, a także prawa oświatowego.
  • Znajomość form, metod i technik pracy w obszarze promocji zdrowia i profilaktyki chorób.
  • Znajomość ogólnych zasad pracy w systemie jakości.
  • Biegła umiejętność obsługi: pakietu MS Office w zakresie edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego, prezentacji.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.