Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Agent Obsługi Cargo

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1800 dni temu

poszukuje kandydatów do Działu Cargo
na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i obsługę rejsów przewożących fracht oraz kontakt z załogami. Do jej zadań będzie należało wystawianie oraz dostarczanie stosownych dokumentów przewozowych i celnych, a także prowadzenie korespondencji dotyczącej obsługi frachtu.

Wymagania stawiane kandydatom:
  • wykształcenie minimum średnie, studia w toku – mile widziane na kierunku logistyka lub pokrewne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego,
  • niekaralność,
  • brak nałogów.
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z transportem, logistyką,
  • znajomość zagadnień związanych z obrotem towarowym z zagranicą.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opieka medyczna dla pracownika, możliwość zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawa i stabilna praca w przyjaznej atmosferze.