Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Młodszy Administrator

Ogicom Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4956 dni temu
Ogicom_Top.jpg

Miejsce pracy: Poznań

Misją OGICOM jest skuteczny rozwój biznesu Klienta, poprzez profesjonalne, indywidualne doradztwo, oraz oferowanie kompleksowych, najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań z dziedziny Internetu. OGICOM to krajowy lider dostarczający 1.000.000 maili dziennie, zatrudnia blisko 100 pracowników i współpracowników, obsługuje 30.000 zadowolonych Klientów, których zdecydowaną większość stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa. Centrala firmy mieści się w Poznaniu, natomiast oddziały zlokalizowane są w największych polskich miastach.

Ogicom_Bok.jpg
Opis stanowiska:

Jako Młodszy Administrator zostaniesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za administrację heterogenicznym systemem komputerowym, na którym działa platforma hostingowa. W codziennej pracy będziesz  mieć styczność m.in. z rozwiązaniami firm: Intel, HP, SuperMicro, 3Com, Huawei, a podstawą Twych zadań będzie współudział w administracji serwerami platformy hostingowej oraz pomoc Działowi Helpdesk w obsłudze problemów technicznych zgłaszanych przez klientów Spółki.

Kluczowe cechy tej oferty pracy:
  • umowa o pracę,
  • intensywny rozwój zawodowy,
  • bardzo dobra atmosfera w pracy,
  • mnóstwo nowych wyzwań każdego dnia!

Czego oczekujemy od Ciebie, jako kandydata?
  • doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (preferowany Debian), doświadczenie w administracji aktywnymi urządzeniami sieciowymi,
  • dobra znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, SSL, itp.) oraz języków skryptowych (bash, perl, awk)
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziane:
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem WWW,
  • znajomość technologii webowych (php, JavaScript, AJAX, CSS)
  • doświadczenie w administracji bazami danych (MySQL, Postgresql)
  • znajomość technologii wirtualizacji,
  • doświadczenie w administracji systemami Microsoft Windows Server
Oferujemy:

Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji postawionych zadań. Ciekawą pracę w  profesjonalnym zespole, kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ogicom_button.jpg
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Ogicom_Stopka.jpg