Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Młodszy/a Specjalista/tka kadr i płac

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Toruń, Toruń/Łysomice
praca stacjonarna
6111 dni temu

Ogłoszenie numer: 39090, z dnia 2008-01-25

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe. W związku z dynamicznym rozwojem pilnie zatrudni osobę do zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Toruń/Łysomice

Nr Ref.: MSK/1809/07

Opis stanowiska

- Sporządzanie, prowadzenie, aktualizowanie dokumentacji personalnej pracowników; - Wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz innych dokumentów; - Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego - Bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - Znajomość zagadnień płacowych i administracji kadrowej będzie dodatkowym atutem; - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów do obsługi kadrowo-płacowej); - Znajomość zagadnień czasu pracy; - Komunikatywność; - Dobra organizacja własnej pracy; - Samodzielność; - Motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie; - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.