Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Młodszy/a Asystent/ka Działu Produktu

WITTCHEN sp. z o.o.
mazowieckie, Łomianki koło Warszawy
praca stacjonarna
6304 dni temu

Ogłoszenie numer: 30723, z dnia 2007-06-26

Pracodawca: Wittchen Sp. z o.o. Firma o ugruntowanej pozycji działająca na rynku luksusowych wyrobów skórzanych od 1990 r. Niekwestionowany liderem w swojej branży na rynku europejskim.

Miejsce pracy: mazowieckie, Łomianki koło Warszawy

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie: - Prowadzenie korespondencji w języku angielskim, - Wykonywanie prac administracyjnych działu, - Wsparcie działu przy: przeprowadzaniu kontroli jakościowych, współpracy ze spedycją międzynarodową, organizacji kiermaszy i kontraktacji produktowych,

Wymagania

Wymagania bezwzględne: · Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom: FCE) · Wykształcenie minimum średnie (student/studentka STUDIÓW ZAOCZNYCH) Wymagania dodatkowe: · Samodzielność i dobra organizacji pracy · Kreatywność i dynamika w działaniu · Dobra, praktyczna znajomość Excela · Obowiązkowość, sumienność, dokładność

Oferujemy

Firma oferuje: · Możliwość zdobycia dużego doświadczenia z zakresu pracy działu produktu w dynamicznie rozwijającej się firmie o już ugruntowanej pozycji na rynku luksusowych wyrobów skórzanych