Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodsza/y Księgowa/y

ELOKON Sp. z o.o.
Warszawa
5 000 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna / hybrydowa
3 godz. temu

ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno młodszym, jak i doświadczonym osobom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak, innowacyjność, wsparcie zespołowe, nastawienie na klienta oraz zaufanie i lojalność. Wzajemny szacunek i profesjonalna atmosfera pozwala nam budować silny zespół, gdzie każdy może rozwijać swoje kompetencje.
W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu, specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Mamy również wiele produktów w zakresie kształtowania bezpieczeństwa w branży intralogistycznej.

Po okresie wdrożenia Twoje zadania będą polegać na zadaniach takich jak:

  • Księgowanie w dostępnym w spółce systemie księgowym delegacji służbowych pracowników wraz z ich kontrolą pod względem merytorycznym oraz przygotowywanie rozliczeń podróży służbowych wszystkich Członków Zarządu
  • Kontrola i uzgadnianie sald kont rozliczeniowych pracowników w systemie księgowym
  • Wykonywanie przelewów wychodzących dla Klientów oraz pracowników spółki Elokon
  • Rozwiązywanie problemów w tematach bankowych – m.in. zgłoszenia do banków, wsparcie pracowników oraz zakładanie i likwidacja kart płatniczych pracowników.
  • Przygotowywanie raportu „dzienny cash”.
  • Składanie wniosków o niezaleganiu do Urzędu Skarbowego oraz ZUS, jak również wniosków dotyczących certyfikatów rezydencji do Urzędu Skarbowego w imieniu i na zlecenie Zleceniodawcy.
  • Wsparcie podczas audytu finansowego w zakresie przedmiotu umowy, wskazanego w wyżej wymienionych punktach.
Miejsce pracy: Warszawa
  • Wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność: finanse, rachunkowość
  • Pierwsze zadania/ doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację z innymi spółkami z Grupy
  • Otwartość na naukę i inicjatywa w działaniu
  • Szybkość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:
Doświadczenie w dziale AP, pełnej księgowości
Znajomość systemu Teneum

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę zlecenie
  • Solidne wdrożenie w zakresie usług świadczonych przez firmę oraz wewnętrznych procesów
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz opieki medycznej
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie wdrażania systemu ERP
  • Profesjonalną i koleżeńską atmosferę pracy
  • Po okresie wdrożenia prace w trybie hybrydowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

ELOKON Polska Sp. z o.o.

ELOKON Polska Sp. z o.o. wiodąca firma w dziedzinie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn (przemysł, transport wewnętrzny, logistyka magazynowania, itp.)