Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodsza Księgowa

Hotele Korona Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6052 dni temu

Ogłoszenie numer: 41869, z dnia 2008-03-24

Hotele Korona Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży turystyczno - hotelarskiej. Do Hotele Korona należą obecnie: Hotel Lord Warszawa i Windsor Palace Hotel Jachranka k/Warszawy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: W/KSIĘGOWA/3032008

Opis stanowiska

Praca w biurze głównym firmy Hotele Korona Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Majdańska 1. (niedaleko Ronda Wiatraczna). Przygotowywanie dokumentów księgowych i kadrowych, Symfonia, Płatnik, WF Gang.

Wymagania

Dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracę. Doświadczenie podstawowe w księgowości.

Oferujemy

Ciekawą pracę z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych.