Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Młodsza Asystentka

Kancelaria Prawna LEXUS Spółka Komandytowa
dolnośląskie, w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu
praca stacjonarna
4778 dni temu

Kancelaria Prawna „Lexus“ Sp. k., to stabilna, renomowana firma prawnicza wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2010, specjalizująca się w obsłudze banków i instytucji finansowych. Obecnie poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu
Nr. ref.: MA/05/11

Opis stanowiska:
  • Opieka nad obiegiem dokumentów w Departamencie Windykacji
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji otrzymanej
  • Segregowanie dokumentów, w zależności od ich specyfiki
  • Bieżąca aktualizacja danych w sprawach przekazanych do Departamentu Windykacji
  • Opieka nad dokumentacją kadrową we współpracy z Działem Kadr
  • Tworzenie raportów na potrzeby Dyrekcji
Wymagania:
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Mile widziana znajomości języka obcego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia podwyższające umiejętności i kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Związanie się z wiarygodnym, stabilnym i rozwojowym pracodawcą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną „Lexus“ Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej 130 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).