Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
mKiosk Partnerski - rozpocznij naziemną współpracę z mBankiem!

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Warszawa, Warszawa - Ursus
praca stacjonarna
5369 dni temu

Ogłoszenie numer: 82567, z dnia 2009-12-03

Jesteś dobry w tym co robisz, lubisz Klientów, szukasz nowych możliwości i wierzysz w maksimum korzyści i wygodę w finansach osobistych? Sprawdź nas, może mamy coś dla Ciebie. mBank, lider bankowości elektronicznej w Polsce zaprasza do współpracy:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Ursus

Nr Ref.: mkiosk - Ursus

Opis stanowiska

  • zainteresowane prowadzeniem punktu sprzedaży usług bankowych w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • przedsiębiorcze, posiadające bardzo dobrą znajomość lokalnego rynku;
  • posiadające kapitał na inwestycję w początkowej fazie prowadzenia działalności oraz na pokrycie kosztów bieżącego funkcjonowania placówki.
  • Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie;
  • kreatywność, zdolności menedżerskie;
  • wytrwałość i konsekwencja w działaniu;
  • orientacja na osiąganie wysokich wyników;
  • umiejętność obsługi komputera i aplikacji internetowych;
  • mile widziane doświadczenie na rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych;
  • niekaralność.
  • Oferujemy

  • unikalną koncepcję prowadzenia prestiżowej placówki bankowej;
  • atrakcyjną ofertę i system wynagradzania, umożliwiające osiąganie stabilnych i wysokich zysków;
  • silną i rozpoznawalną markę;
  • brak opłaty licencyjnej;
  • niskie koszty inwestycji niezbędne do uruchomienia placówki.