Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Zmiany

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
4842 dni temu

firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w pozyskiwaniu oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi dla swojego Klienta poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:
  • Min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Mile widziana:

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
Obowiązki:
  • Organizacja oraz nadzór pracy podległych pracowników
  • Realizacja bieżących planów produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji zgodnej z obowiązującymi normami
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Analiza i raportowanie wyników
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Pracę w trybie zmianowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia