Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Mid/Senior React Native Developer

Pearson Frank
Warszawa
praca stacjonarna
1986 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoim konikiem są aplikacje mobilne? JavaScript i React Native nie są Ci obce? Masz doświadczenie w platformach takich jak iOS i Android?

Nie czekaj! Aplikuj!

Obowiązki:

  • Realizacja projektów aplikacji mobilnych na wszystkich etapach
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów, poprawianie błędów, optymalizacja
  • Konsultacje technologiczne i wsparcie merytoryczne dla członków zespołu i firm podwykonawczych
  • Monitorowanie trendów na rynku i stałe poszerzanie wiedzy związanej z technologiami mobilnymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Zaawansowana znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość Node.js i React-Native oraz platform mobilnych iOS/Android
  • Znajomość Android Studio, Xcode, GIT oraz Webservices (SOAP, REST)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT