Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mid Ruby/Ruby on Rails Developer (7 000 - 11 000 PLN net)

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2442 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Our client is softwarehouse from Warsaw, based in south side of city, with a global range. We are currently looking for:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 24260
Zakres obowiązków:
  • Working on various projects for clients from all the world
  • Developing and implementation of new functionalities
  • You will realize your own ideas connected with software development
  • You will also work with an author's company system which supports developers in verifying code
Wymagania:
  • Candidate has built at least one commercial web application where he or she had a chance to work with other developers in a team
  • Setup and deploy a Rails App for production
    • Setup Docker for Rails App
  • Setup Continuous Integration
    • Setup Codefresh to trigger deployment of the Dockerized Rails app to https://cloud.docker.com
  • Understand the Rails stack - plugins, engines, rack
  • Understand and use Object Orientation and advanced ruby concepts (Enumerable, implicit vs explicit, block / proc / lambda, frozen objects etc)
  • Understand and use above baseline SQL queries, optimize queries
  • Understand some of the design and development principles principles (DRY, SOLID, KISS, YAGNI)
  • Understand SSL
  • Understand and use Design Patterns (explain what they are, know some basic patterns)
    • Service Objects
    • Singleton and examples in Rails stack
    • Decorator
  • Intermediate GIT - rebase
Oferujemy:
  • Salary: 7 000 - 11 000 PLN net monthly, B2B or Employment Contract
  • Possibility to get a promotion for higher positions/level
  • Support from more experienced developers
  • Nice projects and nice atmosphere! :)
  • Office near a metro station
  • Possibility to remote work when you have some "emergency" case
  • Benefits like private healthcare, multisport card, after trial period
  • First interviews on videoconferences
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118