Najnowsze oferty pracy

  • Konstruktor - Technolog

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania), tworzenie dokumentacji technicznej, wdrażanie zaprojektowanych procesów, opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia...
Zobacz więcej ofert pracy

Metalurg

Bank Danych o Inżynierach
Wrocław
praca stacjonarna
4435 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Metalurg

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: (5365-12)

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe z zakresu hutnictwa, metalurgii
- min 5 letnie doświadczenie jako metalurg lub na podobnym stanowisku
- znajomość programów CAD 2D
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- proaktywność, kreatywność
- samodzielność, zdolności analityczne

Zakres obowiązków:

- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej procesów obróbki cieplnej metali żelaznych
- nadzór nad tymi procesami na wydziale produkcyjnym wraz z realizacją dopracowań
- tworzenie dokumentacji technologicznej związanej z kooperacją obróbki cieplnej
- udział przy uruchamianiu nowych inwestycji w zakresie obróbki ciepnej

Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".