Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
MENEDŻERA SPRZEDAŻY - SPECJALISTY DS. ROZWOJU RYNKU I PRODUKTÓW

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto (bliskie okolice)
praca stacjonarna
5268 dni temu

Ogłoszenie numer: 96358, z dnia 2010-04-16

Dla naszego Klienta - firmy działającej na rynku branży budowlanej od ponad 20 lat, cieszącej się uznaniem i zaufaniem klientów oraz kontrahentów krajowych i zagranicznych w związku z jej rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto (bliskie okolice)

Nr Ref.: MSSRRP/03/10/praca

Opis stanowiska

- ROZWÓJ SIECI I NOWYCH KANAŁÓW SPRZEDAŻY ORAZ OPTYMALIZACJĘ I ROZWÓJ OFERTY HANDLOWEJ FIRMY - nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych – pozyskiwanie klientów oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem całego procesu sprzedaży i obsługi klientów - budowanie i rozwój nowych kanałów dystrybucji i sprzedaży - monitorowanie rynku oraz poszukiwanie i identyfikowanie szans rynkowych - współudział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe - min 2 –letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą - znajomość branży budowlanej - umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych - duża kreatywność i samodzielność w działaniu - silne nastawienie na wyznaczanie i realizowanie celów - komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego, pracę w przyjaznej atmosferze; samodzielną, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę; satysfakcjonujący system motywujący.