Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer

Aviva Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4076 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Menedżer
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizowanie pracy zespołu
  • Monitorowanie i analiza wyników pracy zespołu
  • Prowadzenie bieżących spraw rekrutacyjnych
  • Wdrażanie nowych Doradców do pracy
  • Szkolenie i podnoszenie umiejętności członków zespołu

Jeżeli:

  • Posiadasz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć
  • Posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Jesteś przedsiębiorczy
  • Cechuje Cię ambicja i zdecydowanie
  • Potrafisz sam organizować swój czas i masz motywację do pracy
  • Szukasz nieograniczonych możliwości rozwojowych oraz chcesz poznać rynek ubezpieczeniowy
  • Lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty

A ponadto:

  • Posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne oraz analityczny i otwarty umysł
  • Jesteś pomysłowy i pracowity
  • Posiadasz znajomość branży ubezpieczeniowej
  • Posiadasz dobą znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwojowych
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu