Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II
Poznań
praca stacjonarna
4028 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z rozwojem naszej struktury w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: M/06/2013

Najważniejsze zadania Menedżera  to:

  • Zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym;
  • Umiejętność sprzedaży produktów Avivy- pozyskiwanie i obsługa klientów;
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
  • Rekrutacja i wdrażanie kandydatów na doradców;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Intensywny rozwój kompetencji menedżerskich- głównie poprzez uczestniczenie w szkoleniach i realizację działań menedżerskich.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Chęć rozwoju swojej kariery zawodowej w zakresie zarządzania sprzedażą;
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • Pracę na podstawie umowy agencyjnej;
  • Cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia.