Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Kierownik Zespołu Handlowców Gdynia
Menedżer Zespołu Sprzedaży B2B (Klient Biznsowy)

ING Usługi Finansowe S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
3602 dni temu

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres zadań:
  • zarządzanie zespołem Sprzedawców – pracujemy ZESPOŁOWO
  • motywowanie i rozwój podległego zespołu – najbardziej motywuje POSTĘP
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży Ubezpieczeń dedykowanych Klientowi Firmowemu – pracujemy z FIRMAMI
  • rozbudowa istniejącego zespołu poprzez rekrutację nowych Sprzedawców -
  • coaching Sprzedawców – nie dajemy gotowych ODPOWIEDZI, zadajemy CENNE pytania
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w obszarze Klienta Biznesowego ( preferowane Small Business) – przynieś swoje doświadczenia, my podzielimy się NASZYMI
  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań – to zadanie LIDERA
  • bardzo dobra organizacja pracy – sporo się u nas DZIEJE i trzeba nad tym panować
  • BARDZO silna orientacja na cel -> nie liczy się dobry wynik na półmetku, lecz SUKCES na koniec
  • Otwartość na zmiany – ciągle stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się instytucji finansowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała oraz prowizyjna – pracujemy, żeby ŻYĆ -> nie na odwrót
  • liczne konkury sprzedażowe (ogólnofirmowe i oddziałowe) – dobrze jest wygrać coś EKSTRA
  • bardzo dobry know-how szkoleniowy na poziomie Oddziału > wiemy, jak się robi ten BIZNES
  • pracę w dynamicznym Oddziale osiągającym bardzo dobre wyniki sprzedażowe
  • możliwości awansu wewnątrz organizacji – potwierdzone awansami w  obecnym zespole managerskim
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez ING Usługi Finansowe S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy ING, w celach rekrutacyjnych tych firm.