Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Doradców

Aviva Sp. z o.o.
łódzkie, Łódź, Zgierz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki,
praca stacjonarna
3809 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy i finansowy - to już dziś dołącz do naszego Zespołu.

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki,
Nr Ref.: 2014/01/II/APP

 Menedżer Zespołu Doradców odpowiada za :

  • rekrutację i wdrażanie Doradców do pracy
  • szkolenie i coaching
  • realizację celów handlowych
  • jakość pracy zespołu
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem

Od Menedżera Zepołu Doradców oczekujemy :

  • doświadczenia w sprzedaży - mile widziana branża ubezpieczeniowa i przedstawiciele handlowi
  • doświadczenia w pozyskiwaniu i wdrażaniu pracowników
  • nastawienia na realizację celów
  • motywacji do osiągania sukcesów zawodowych i finansowych
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności planowania pracy własnej i podległego zespołu
  • etyki

Menedżerowi Zespołu Doradców oferujemy :

  • kontrakt menedżerski  z nieograniczonym poziomem zarobków - minimalny poziom wynagrodzenia 4 000 zł
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • wsparcie menedżerskie doświadczonej kadry
  • wsparcie marketingowe
  • wysoki standard pracy
  • nienormowany czas pracy