Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Menedżer Sprzedaży, Doradca Klienta ds. Finansów i Ubezpieczeń ( Commercial Union )

PHU AKSEL Sławomir Sulencki
Rzeszów
praca stacjonarna
5774 dni temu

Ogłoszenie numer: 50010, z dnia 2008-09-29

Grupa Commercial Union Polska obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 50 miliardów zł. Obsługujemy największy w Polsce Otwarty Fundusz Emerytalny, jesteśmy również liderem na rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie. Szczegółowe informacje na temat Grupy Commercial Union Polska można znaleźć na stronie www.cu.pl. W związku z rozwijającym się rynkiem, poszukuję osób: samodzielnych, przedsiębiorczych, komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi, gotowych do podjęcia współpracy w oparciu o umowę agencyjną.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: a)Doradca klienta ds. Finansów i ubezpieczeń
  • wykonywanie planów finansowych
  • rozmowy z klientami
  • pozyskiwanie klientów
b)Menedżer sprzedaży
  • prowadzenie grupy Doradców finansowo-ubezpieczeniowych
  • motywowanie
  • monitorowanie pracy
  • rekrutacja
  • wdrażanie do pracy Więcej informacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Rodzaj umowy: agencyjna

Wymagania

  • NIEKARALNOŚĆ i wykształcenie minimum średnie
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista,
  • schludny wygląd,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odwaga i takt w kontaktach bezpośrednich

Oferujemy

Praca w Commercial Union to szansa:
  • na zdobycie profesjonalnego zawodu Kandydaci otrzymują gruntowne przygotowanie do pracy – szkolenie zakończone egzaminem państwowym oraz praktyka pod okiem doświadczonego sprzedawcy.
  • rozwoju wspartego szkoleniami Ścieżka rozwoju opiera się na rozbudowanym systemie szkoleń, który umożliwia stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kariery.
  • na dobre zarobki i niezależność finansową Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do rezultatów pracy – doskonalenie umiejętności i aktywność ma bezpośrednie przełożenie na wysokość dochodów. Za wysokie zaangażowanie i kreatywność gwarantujemy wysokie dochody oraz możliwość awansu ! Oferta pracy ważna do odwołania