Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Menedżer Serwisu

Sedlak & Sedlak
lubelskie, południe Polski lub Warszawa
praca stacjonarna
5148 dni temu

Ogłoszenie numer: 111077, z dnia 2010-08-23

Naszym Klientem jest firma międzynarodowa z siedzibą we Włoszech, która od ponad 70 lat dostarcza zaawansowane technologiczne produkty dla sektora obsługi samochodów. Obecnie specjalizuje się w myjniach samoobsługowych. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników i jest obecna na światowych rynkach. Ze względu na rozwój polskiego oddziału poszukujemy obecnie wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, południe Polski lub Warszawa

Nr Ref.: 37/10

Opis stanowiska

- zarządzania oraz organizacja zadań serwisowych w Polsce - odpowiedzialność za czynności serwisowe: instalacje, serwis, części zamienne, itp. - organizacja transferu oraz instalacji urządzeń - zarządzanie pracą 10 osobowego działu serwisu - uczestniczenie w ustalaniu szczegółowych warunków współpracy z Klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalność związana z mechaniką lub elektryką - minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżera serwisu - doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej produkującej maszyny lub urządzenia - biegła znajomość języka angielskiego lub włoskiego - dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - otwartość na nowe wyzwania - orientacja na klienta - wysoki poziom umiejętności menedżerskich - umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 13 000 PLN + premia, narzędzia pracy