Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Menedżer Rynku Przemysłu

PROCOM SYSTEM S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4919 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie zamówień
  • docieranie do generalnych wykonawców i inwestorów
  • realizacja planów sprzedaży
  • koordynacja kluczowych projektów
  • budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami
  • przygotowywanie i wycena ofert techniczno-handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, elektronika)
  • znajomość realiów rynkowych w obszarze przemysłu (np. chemicznego, petrochemicznego, górnictwa, hutnictwa)
  • praktyczna znajomość z zakresu automatyzacji
  • znajomość technik sprzedaży na rynku B2B, poparta doświadczeniem handlowym
  • umiejętność negocjacji
  • silna motywacja do wykonywanej pracy
  • wysokie kompetencje społeczne
  • inicjatywa i kreatywność
  • otwartość i komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji w oparciu o szkolenia
  • motywacyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon)