Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Menedżer Regionu (opakowania miękkie)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
kujawsko-pomorskie, Polska Północna
praca stacjonarna
6313 dni temu

Ogłoszenie numer: 31212, z dnia 2007-07-09

Naszym klientem jest Firma międzynarodowa - renomowany dostawca dostarczający swe produkty głównie do branży spożywczej. Dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych Firma oferuje szeroki wachlarz asortymentu dla swoich Klientów.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Polska Północna

Nr Ref.: MER/1506/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - pozyskiwanie nowych klientów; - identyfikacja potrzeb klienta (doradztwo techniczne); - utrzymywanie pozytywnych relacji posprzedażowych; - uczestniczenie w testach produkcyjnych i uzgodnieniach technicznych; - nadzór nad realizacją zamówień; - prowadzenie negocjacji cenowych; - budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży opakowań z tektury falistej i litej oraz/lub w sprzedaży maszyn i urządzeń pakujących; - wykształcenie kierunkowe techniczne; - rozwinięte umiejętności analityczne, zmysł techniczny; - wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy; - samodzielność i przedsiębiorczość; - zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność negocjacji oraz nawiązywania kontaktów, ; - obsługa komputera; - prawo jazdy kat. B; - mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokich standardach pracy; - szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań; - stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę; - auto; - telefon służbowy; - laptop z dostępem do internetu - motywujący system wynagrodzeń (wysoka podstawa + atrakcyjne prowizje)