Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menedzer Projektu/inzynier Kontraktu Projektow Unijnych

4pi sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6672 dni temu

Ogłoszenie numer: 19255, z dnia 2006-04-10

Warszawska firma doradcza i audytorska 4pi sp. z o.o. (wiecej info na www.4pi.pl) poszukuje pracownikow lub wspolpracownikow na pozycji "menedzer projektu/inzynier kontraktu projektow unijnych" w dziedzinie inzynierii ladowej (glownie inwestycje drogowe).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zarzadzanie z pozycji firmy "menedzera kontraktu" inwestycjami inzynierii ladowej. Typowy nadzor nad firma wykonawcza, rozliczenie projektu, raportowanie, monitorowanie projektu (ryzyko, zmiany, procesy itp.) (opcjonalnie) wspolpraca w pozyskiwaniu tego typu projektow.

Wymagania

- pozadane przynajmniej 5 letnie doswiadczenie w projektach inzynierii ladowej, - co najmniej 3 letnie doświadczenie w uczestnictwie w przedswiewzieciach finansowanych z funduszy unijnych, - wyksztalcenie wyzsze inzynierskie (inzynieria ladowa), - doswiadczenie w zarzadzaniu przynajmniej jednym projektem inzynierii ladowej finansowanym z funduszy unijnych, - doświadczenie w monitorowaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych, - umiejętności komunikowania się i współpracy z zespołami administracyjnymi na poziomie krajowym i regionalnym, - sprawnosc w pisaniu tekstow (w jezyku polskim i angielskim), - znajomość angielskiego w stopniu dobrym, - duza samodzielnosc.

Oferujemy

Dopuszczamy rozne formy wspolpracy. Od doraznej wspolpracy (incydentalnej) przy niektorych projektach do stalej pracy w zakresie uczestnictwa, realizacji oraz organizacji i pozyskiwania tego typu projektow. Preferujemy wspolprace na zasadzie kontraktowej. Mozliwosc rozpoczecia pracy "od zaraz". Oferujemy rozwojowa prace w jednej z najciekawszych polskich firm doradczych. Podejmujemy najtrudniejsze projekty. Konkurujemy z najwiekszymi