Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menedżer Projektów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6552 dni temu

Ogłoszenie numer: 24232, z dnia 2006-11-10

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości systemów transportu wewnętrznego dla różnych dziedzin przemysłu (montaż, napełnianie, produkcja, pakowanie). Kompleksowe systemy przenośników dostarczane przez naszego Klienta są stosowane w największych zakładach w branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, motoryzacyjnej i wielu innych na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MFM/1104/06

Opis stanowiska

- nadzorowanie prac zespołu konstruktorów; - kompleksowa realizacja i koordynacja wszystkich działań w ramach kluczowych projektów; - projektowanie produktów firmy; - nadzór nad montażem i testami systemów dostarczanych przez firmę; - zapewnienie wysokiej rentowności realizowanych projektów ze szczególną troską o wysokie korporacyjne standardy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (inżynier – mechanik), - kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń mechanicznych; - znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym, - umiejętność obsługi komputera (Office, CAD), - inicjatywa i kreatywność oraz sumienność, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w profesjonalnej firmie w międzynarodowym środowisku, - liczne, różnorodne wyzwania związane realizacją projektów, - liczne szkolenia, - swoboda działania, - atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.