Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Menedżer Produktu (nr Ref. Mp/praca/071205)

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
6747 dni temu

Ogłoszenie numer: 17593, z dnia 2006-01-26

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMNIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe, oraz konstrukcje aluminiowe - w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

ISTOTA STANOWISKA Przygotowywanie i realizacja działań mających na celu zapewnienie efektywnego wprowadzenia na rynek nowych produktów, a także stałe unowocześnianie aktualnej oferty w celu maksymalizacji efektywności ich sprzedaży. ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI Kreowanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów, unowocześnianie aktualnej oferty produktów Firmy. Monitorowanie i analiza rynku nowych produktów, zachowania klientów i działania konkurencji. Rozpoznanie rynku dostawców i wskazanie optymalnych dostawców materiałów. Opracowanie merytoryczne materiałów informacyjnych o nowych produktach oraz strategii cenowych. Współudział w pracach nad przedsięwzięciami i projektami promocyjnymi mającymi na celu wprowadzenie nowego produktu w życie. Prowadzenie szkoleń technicznych. Kontrola skuteczności i stopnia realizacji podjętych działań.

Wymagania

OCZEKIWANIA PRACODAWCY Wykształcenie wyższe techniczne. Mile widziana znajomość produktu i branży. Zdolności komunikacyjne. Zdolność analitycznego myślenia. Kreatywność, pomysłowość. Samodzielność.

Oferujemy

OFERTA PRACODAWCY Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się Firmie. Praca w młodym zaangażowanym zespole. Możliwość rozwoju i samorealizacji. Stałe wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.