Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie: monitorowanie pracy zespołu, obsługa reklamacji, wsparcie pracowników w bezpośredniej obsłudze klienta, nadzór nad najwyższą jakością wykonywanych obowiązków przez zespół, przygotowywanie raportów, analiz i zestawień dotyczących...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer placówki medycznej

manBase S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4024 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, prywatnej firmy medycznej działającej na rynku od ponad 10 lat, świadczącej usługi medyczne oraz diagnostyki laboratoryjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: NMD/001/JG/P
Zadania:
  • realizacja celów biznesowych Oddziału
  • monitoring kosztów i ich optymalizacja,
  • monitoring i kontrola efektywności sprzedaży
  • zarządzanie dynamicznie rozwijającą się Kliniką
  • dbanie o zadowalający wynik jakościowy, wydajnościowy i finansowy oddziału
  • budowanie marki
  • organizowanie pracy zespołu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, pożądane medyczne lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • silna motywacja w dążeniu do osiągania celów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o dobrej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922