Menedżer outsourcingu

SWAG 42 Sp. z o.o.
Warszawa
9 521 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • Współpraca z obecnymi kontrahentami.
  • Dokonywanie rezerwacji mocy przerobowych kontrahentów zgodnie z napływającymi zamówieniami.
  • Kompletowanie próbek i dokumentacji technicznej dla kontrahentów.
  • Wypełnianie żądań kierownika.
  • Praca z tabelami, raportami, harmonogramami produkcji.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji szwalniczej na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy, własny transport.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
Oferujemy
  • Pracę w biurze w Warszawie.
  • Godziny pracy: od 09:00 do 18:00 (lunch 1 godzina).
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Gadżety firmowe SWAG42.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj