Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Menedżer Marki

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, 100 km na południe od Poznania
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 36978, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to polski oddział międzynarodowego holdingu szczycący się ponad 130-letnią tradycją. Firma jest jednym z największych europejskich producentów świeczek. Obecnie do swojego zespołu poszukuje :

Miejsce pracy: wielkopolskie, 100 km na południe od Poznania

Nr Ref.: MM/0110/07P

Opis stanowiska

- Kreatywne działanie w zakresie tworzenia nowych produktów; - Współpraca w wyznaczaniu nowych trendów i kierunków rozwoju produktów; - Kreowanie strategii sprzedaży produktu i promocji marki; - Udział w planowaniu i prowadzeniu akcji reklamowych i promocyjnych dla produktu; - Projektowanie działań skierowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki; - Nawiązywanie współpracy z agencjami reklamowymi, badawczymi itp. w zakresie realizacji projektów; - Przygotowywanie analiz marketingowych; - Aktywna współpraca z Key Account Managerami.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem; - Współpraca w wyznaczaniu nowych trendów - Chęć rozwoju zawodowego; - Predyspozycje menedżerskie; - Wyczucie estetyki; - Kreatywność i nieprzeciętne zdolności komunikowania się; - Znajomość trendów dekoracyjnych na rynkach europejskich.

Oferujemy

- Możliwość kreowania trendów rynkowych w zakresie dekoracji wnętrz; - Atrakcyjne warunki finansowe; - Pracę w międzynarodowym środowisku; - Rozwojową pracę pełną nowych wyzwań.