Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Marki

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6442 dni temu

Ogłoszenie numer: 27361, z dnia 2007-03-01

Nasz Klient to polski oddział międzynarodowego holdingu szczycący się ponad 130-letnią tradycją. Firma jest jednym z największych europejskich producentów świeczek. Ma znaczący udział na rynku europejskim, a szczególnie dominującą rolę na rynku holenderskim i niemieckim. Firma zatrudnia obecnie około 1000 pracowników.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MM/2002/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kreatywne działanie w zakresie tworzenia nowych produktów; - Wyznaczanie nowych trendów i kierunków rozwoju produktów; - Kreowanie strategii sprzedaży produktu i promocji marki; - Planowanie i prowadzenie długo- i krótkoterminowych akcji i kampanii reklamowych i promocyjnych dla produktu; - Projektowanie działań skierowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki; - Stała współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi itp. w zakresie realizacji projektów; - Przygotowywanie analiz marketingowych; - Aktywna współpraca z Key Account Managerami.

Wymagania

- 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego; - Predyspozycje menedżerskie; - Wyczucie estetyki; - Kreatywność i nieprzeciętne zdolności komunikowania się; - Znajomość trendów dekoracyjnych na rynkach europejskich.

Oferujemy

- Możliwość kreowania trendów rynkowych w zakresie dekoracji wnętrz; - Atrakcyjne warunki finansowe; - Pracę w międzynarodowym środowisku; - Rozwojową pracę pełną nowych wyzwań.