Menedżer Gastronomii i Marketingu

Hotel Fryderyk Sp. z o.o.
Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
praca stacjonarna
1 dzień temu

Hotel Fryderyk w Dusznikach-Zdroju poszukuje dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Menedżera Gastronomii i Marketingu. Jako kluczowy członek naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne restauracji i baru oraz wsparcie dyrektora w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych dla całego hotelu. Twoim głównym celem będzie zwiększanie przychodów z gastronomii oraz tworzenie atrakcyjnych pakietów i ofert specjalnych, które przyciągną Gości.

Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk
Zakres Obowiązków:
  • Zarządzanie Gastronomią:
    • Nadzór nad działaniem restauracji i baru.
    • Monitorowanie jakości obsługi i satysfakcji klientów.
    • Współpraca z zespołem kuchni w celu opracowania atrakcyjnych ofert menu.
  • Marketing Gastronomiczny i Hotelowy:
    • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla restauracji, baru oraz całego hotelu.
    • Organizowanie wydarzeń specjalnych, takich jak happy hours, tematyczne wieczory kulinarne, degustacje win i serów, warsztaty kulinarne.
    • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych i email marketingu, zarówno dla gastronomii, jak i całego hotelu.
    • Opracowywanie materiałów marketingowych promujących całe spektrum usług hotelowych, w tym ofert specjalnych, pakietów pobytowych oraz atrakcji lokalnych.
  • Tworzenie Menu i Materiałów Promocyjnych:
    • Opracowywanie sezonowych i tematycznych menu, które przyciągną klientów.
    • Tworzenie materiałów promocyjnych, wpisów na bloga i treści na media społecznościowe, które angażują i przyciągają Gości.
    • Wdrażanie nowych pomysłów na dania oraz napoje, które zwiększą sprzedaż.
  • Zrównoważony Rozwój (Sustainability):
    • Wdrażanie i promowanie praktyk zrównoważonego rozwoju w gastronomii, takich jak wykorzystanie lokalnych produktów i redukcja odpadów.
    • Edukowanie zespołu i klientów na temat korzyści płynących z ekologicznych praktyk gastronomicznych.
  • Promocje i Oferty Specjalne:
    • Opracowywanie pakietów promocyjnych i ofert specjalnych dla Gości hotelowych, wykorzystujących pełny potencjał hotelu, w tym spa, masaże oraz atrakcje w okolicy.
    • Współpraca z lokalnymi dostawcami i partnerami w celu tworzenia unikalnych propozycji dla klientów.
  • Analiza i Raportowanie:
    • Regularne monitorowanie wyników finansowych gastronomii i hotelu.
    • Analiza danych sprzedażowych i opracowywanie raportów dla zarządu.
    • Proponowanie i wdrażanie działań usprawniających.
Wymagane Kompetencje:
  • Doświadczenie:
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub gastronomicznej.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu działań marketingowych.
  • Umiejętności:
    • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
    • Kreatywność i inicjatywa w generowaniu nowych pomysłów.
    • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych, w tym mediów społecznościowych i systemów CRM.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Wykształcenie:
    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie hotelarstwa, gastronomii, marketingu lub pokrewne będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie:
    Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników.
  • Szkolenia i Rozwój:
    Możliwości rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.
  • Przyjazne Środowisko Pracy:
    Praca w przyjaznym zespole w pięknym otoczeniu Dusznik-Zdroju.
Benefity:
  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne.
Idealny Kandydat:

Szukamy osoby z doświadczeniem w gastronomii i marketingu, która szuka nowych wyzwań i możliwości rozwoju poza dużym miastem. Jeśli masz dość życia w korporacji i chcesz przenieść się do malowniczego Dusznik-Zdroju, gdzie możesz realizować swoje ambicje zawodowe w przyjaznym i spokojnym otoczeniu, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny.

Dołącz do nas i twórz wyjątkowe doświadczenia dla naszych Gości!
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Zapraszamy do Hotelu Fryderyk - Skrzyżowanie Elegancji i Historii w Dusznikach ZdrojuOdkryj Hotel Fryderyk, położony na malowniczej ziemi Kłodzkiej, gdzie elegancja spotyka się z bogactwem historii. Znany niegdyś jako Villa Schmidt, ten zabytkowy hotel oferuje nie tylko komfort dzisiejszych standardów, ale i niepowtarzalny klimat, w którym przeszłość splata się z teraźniejszością. Skrzypiące podłogi, brak windy i zabytkowe wnętrza dodają uroku i autentyczności, czyniąc nasze progi miejscem, gdzie historia ożywa w każdym kącie.Strategicznie umiejscowiony między czarującą Pragą a kulturalnym sercem Polski – Wrocławiem, Hotel Fryderyk stanowi idealną bazę do odkrywania zarówno lokalnej kuchni, znakomitości winnic, jak i wyjątkowych tras wędrówek. Nasza lokalizacja to więcej niż punkt na mapie – to serce regionu, w którym kultura i przyroda przeplatają się w nieskończoną opowieść.