Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Menedżer Eksportu (Francja i kraje Beneluxu)

CERAMIKA PARADYŻ sp. z o.o.
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
4886 dni temu
paradyz_top111.jpg

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą z polskim kapitałem, obejmującą firmy Ceramika Paradyż Sp. z o. o. i Paradyż Sp.

z o. o. Istniejemy od 1989 roku. Od lat nasza firma jest liderem w branży ceramicznej i kuźnią kadr. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników. W pięciu nowoczesnych zakładach produkujemy płytki ceramiczne, wykorzystując zaawansowane technologie oraz najnowsze rozwiązania w biznesie. Jesteśmy laureatem ogólnopolskiego programu certyfikującego - Inwestor w Kapitał Ludzki 2009 oraz laureatem konkursu Lider Informatyki 2009 w kategorii Przemysł. Od zawsze dbamy o zaspokojenie potrzeb naszych klientów – zarówno w Polsce, jak i w około 40 innych krajach na świecie.

Jeżeli Twoim marzeniem jest praca związana z bezpośrednim kontaktem z Klientem biznesowym, zgłoś się do nas, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zadania:
  • realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie.
  • utrzymywanie kontaktów z klientami i zwiększanie sprzedaży w powierzonym regionie.
  • pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie sprzedaży w powierzonym regionie oraz analiza działań konkurencji.
  • negocjowanie warunków współpracy.
  • prowadzenie aktywnej promocji wyrobów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie unormowaniami oraz analiza jej efektywności.
  • dbanie o należyty poziom ekspozycji wyrobów Grupy Paradyż w podległym regionie i ustalanie warunków budowy ekspozycji.
  • utrzymywanie w rynku właściwego wsparcia sprzedaży.
  • wdrażanie nowych wyrobów na rynek eksportowy.
  • współpraca w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń produktowych.
  • przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb wewnętrznych firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to zarządzenie i marketing, ekonomia, stosunki międzynarodowe.
  • znajomość języka francuskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny) oraz mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • minimum półroczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą na rynkach zagranicznych.
  • wysoka komunikatywność.
  • samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe.
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, palmtop, telefon.
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start".
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
paradyz_bot.jpg