Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menedżer ds. szkoleń

Instytut Rachunkowości i Podatków
Warszawa
praca stacjonarna
5372 dni temu

Ogłoszenie numer: 82317, z dnia 2009-11-30

Firma szkoleniowa specjalizująca się w podnoszeniu kwalifikacji kadry finansowo-księgowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie szkoleń dla jednostek budżetowych. szkolenia głównie dot.finansów publicznych, sprawozdań finansowych, tematyki unijnej itp. wszystko dla sfery budżetowej z zakresu finansów, rachunkowości oraz podatków.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne(preferowane o profilu administracji publicznej),
  • doświadczenie w organizacji szkoleń,
  • bardzo dobra komunikatywność,
  • prawo jazdy kat B.