Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menedżer ds. Sprzedaży Szkoleń

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4946 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SZKOL/PBSG/06/2011
Zadania:
  • Kreowanie przedsięwzięć szkoleniowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Planowanie i realizacja akcji informacyjno-marketingowych
  • Rekrutacja oraz współpraca z trenerami
  • Organizacja i nadzór nad projektami szkoleniowymi
  • Negocjowanie umów oraz warunków współpracy

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie
  szkoleniowej/językowej/doradczej
  • Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia/adaptacji oferty szkoleniowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Samodzielność i operatywność

Oferujemy:
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • dużą samodzielność
  • możliwość dynamicznej kariery zawodowej wraz z motywacyjnym systemem wynagrodzeń