Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menedżer ds. sprzedaży bezpośredniej

Instytut Rachunkowości i Podatków
Warszawa
praca stacjonarna
5517 dni temu

Ogłoszenie numer: 72095, z dnia 2009-08-10

Firma szkoleniowa specjalizująca się w podnoszeniu kwalifikacji kadry finansowo-księgowej www.irip.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pełen zakres obowiązków zostanie przedstawiony dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe(preferowane marketing i zarządzanie)
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość języka obcego
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy
  • Bardzo wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • prowizja za osiągnięte wyniki sprzedażowe