Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Menedżer ds. rekrutacji i sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań III
Gniezno, Gniezno, Września, Wągrowiec
praca stacjonarna
3176 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Gniezno, Września, Wągrowiec

Zakres obowiązków:

  • budowa nowego Zespołu, rekrutacja, selekcja
  • prowadzenie szkoleń
  • wdrożenie, coaching
  • realizacja planów rozwojowych i sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętności identyfikowania potrzeb klientów
  • silnej motywacji do osiągania sukcesu zawodowego i finansowego
  • wyższego wykształcenia
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, Internetu, poczty elektronicznej
  • otwartości, entuzjazmu, empatii, kultury osobistej
  • samodzielności, inicjatywy, zaangażowania
  • odpowiedzialności zawodowej, etyki pracy
  • niekaralności

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie będącej liderem na rynku usług finansowych
  • przyjazne środowisko i wysoki standard pracy
  • nienormowany czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość uzyskania samochodu służbowego
  • jasną ścieżkę kariery
  • możliwość awansu