Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Menedżer ds. Personalnych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, wielkopolska
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36992, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest Polski oddział międzynarodowego holdingu szczycący się ponad 130-letnią tradycją. Ma znaczący udział na rynku europejskim, a szczególnie dominującą rolę na rynku holenderskim i niemieckim. W 1997 firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce, aktualnie zakład zatrudnia około 1 000 pracowników.

Miejsce pracy: wielkopolskie, wielkopolska

Nr Ref.: MPB/1605/06P

Opis stanowiska

- Koordynowanie zagadnień dotyczących rekrutacji, poziomu zatrudnienia, rozwoju kompetencji pracowników, wynagrodzeń, administracji kadrowej i BHP - Prowadzenie projektów związanych z zatrudnieniem pracowników czasowych - Współtworzenie polityki personalnej w zakresie zarządzania pracownikami produkcyjnymi, oceny pracowniczej, rekrutacji - Rozwój narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi takich jak: system ocen pracowniczych, motywowania, wspieranie pracowników działu kadr fachową wiedzą nt. najlepszych rozwiązań dotyczących zagadnień związanych z zawieraniem i rozwiązywaniem umów, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów administracji kadrowej - Kontrola pracy pracowników działu kadr i administracji, służb BHP i bezpieczeństwa (w sumie ok. 20 osób).

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe i dysponujących: - Minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy w dziale personalnym (preferowane w firmie produkcyjnej o zmiennej wielkości zatrudnienia) - Praktyczną wiedzą z zakresu pracy czasowej - Dobrą znajomością zagadnień prawa pracy - Znajomością j. angielskiego w stopniu minimum dobrym - Doświadczeniem z zakresu wdrażania systemów ocen okresowych, wartościowania stanowisk pracy - Wiedza z zakresu innych aspektów tzw. miękkiego HR będzie dodatkowym atutem. Preferujemy osoby charakteryzujące się dużą kreatywnością, inicjatywą, energią i nieprzeciętnymi zdolnościami komunikacyjnymi, oraz predyspozycjami menedżerskimi.

Oferujemy

- Umowę o pracę - Atrakcyjne warunki finansowe - Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku - W dalszej perspektywie rozwój zakresu samodzielności i odpowiedzialności odpowiednio do kompetencji - Wsparcie w przypadku konieczności relokacji.