Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. nauki

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
2065 dni temu

Federacja naukowa WSB-DSW to nowo powstająca jednostka naukowa, skupiająca pięć niepublicznych uczelni akademickich, należących do największego holdingu edukacyjnego w Polsce. Jej celem jest integracja oraz synergia potencjału naukowego Uczelni – jednostek uczestniczących. Jej działania będą skutkowały połączeniem potencjałów uczestników i wytworzeniem nowej, wyższej jakości w zakresie badań naukowych w ramach wiodących dyscyplin naukowych.

Federacja naukowa WSB-DSW poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: FED/2/2019

Zakres obowiązków

  • Wypracowanie procesu zarządzania nauką w zakresie publikacji i wpływu społeczno-gospodarczego na poziomie Federacji,
  • Koordynacja zadań związanych z publikacjami naukowymi pracowników badawczych,
  • Tworzenie strategii rozwoju naukowego w poszczególnych dyscyplinach,
  • Koordynacja konsultacji rozwiązań w obszarze rozwoju nauki z naukowcami i przedstawicielami uczelni,
  • Monitoring realizacji działań w zakresie publikacji i zadań związanych z wpływem społeczno-gospodarczym,
  • Współpraca z Menadżerem ds. grantów naukowych oraz zespołami tematycznymi, takimi jak zespół ds. wydawnictw i czasopism, zespół ds. komercjalizacji, zespół ds. systemu bibliometrycznego,
  • Sprawozdawczość z realizacji zadań do Prezydenta Federacji.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Doświadczenie w pracy na Uczelni wyższej lub na stanowisku kierowniczym,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami (w tym w szczególności naukowymi) a także w realizacji grantów naukowych,
  • Praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność zdobywania informacji niezbędnych do poprawnej realizacji zadań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w nowo powstającej jednostce naukowej, skupiającej uczelnie akademickie, należące do największego holdingu edukacyjnego w Polsce.