Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Menedżer ds. Logistyki

Azpiaran Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wojkowice k. Wrocławia
praca stacjonarna
5375 dni temu

Ogłoszenie numer: 85387, z dnia 2009-12-29

to firma z hiszpańskim kapitałem produkująca metalowe elementy tłoczone dla producentów branży AGD, motoryzacyjnej i elektronicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby przedsiębiorczej i odpowiedzialnej na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wojkowice k. Wrocławia

Nr Ref.: ML/2009

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej ww. stanowisku będzie sprawna realizacja zamówień naszych klientów. Od momentu otrzymania zamówienia, aż do upewnienia się, że nasi klienci otrzymali zamówione produkty.
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Zaopatrzenie w surowce i kontrola ich magazynowania
  • Otrzymywanie zamówień klientów
  • Realizacja zamówień
  • Kontrola zasobów wyrobów końcowych oraz surowców
  • Przygotowanie dowodów dostawy
  • Organizacja transportu oraz kontrola dostaw produktów do klientów
  • Obsługa skarg i reklamacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe ekonomiczne lub inżynierskie)
  • Wymagana znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • Podstawowa znajomość Excela
  • Podstawy zarządzania przepływem materiału
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zagranicą lub w międzynarodowej firmie w Polsce

Oferujemy

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Umowa o pracę
  • Co najmniej 2-tygodniowe szkolenie w Hiszpanii
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie