Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. kontrolingu

Securitas Polska
mazowieckie
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
397 dni temu
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: 00090693

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Do naszego zespołu w Centrali Spółki w Warszawie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Menedżer ds. Kontrolingu

Opis oferty pracy

  • zarządzanie 5 osobowym zespołem,
  • odpowiedzialność za raportowanie miesięczne (IFRS) i proces zamknięcia miesiąca,
  • przygotowanie budżetu rocznego oraz prognoz, kontrola ich realizacji oraz analiza odchyleń,
  • wsparcie analityczne i ścisła współpraca z biznesem oraz działem sprzedaży,
  • przygotowywanie zestawień i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz kadry menedżerskiej,
  • uczestnictwo w zespole odpowiedzialnym za wdrożenie nowego ERP oraz optymalizację procesów finansowych,
  • proaktywne poszukiwanie rozwiązań dla pojawiających się potrzeb biznesowych,
  • współpraca z audytem zewnętrznym.

Kwalifikacje

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • silna orientacja na biznes, pro aktywność w działaniu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doskonała znajomość MS Excel,
  • biegła znajomość j. angielskiego - poziom C1,
  • mile widziany certyfikat CIMA,
  • mile widziana znajomość systemu księgowego Oracle Cloud, systemu raportowego HFM oraz narzędzi BI, takich jak: Qlik Sesce i Power BI.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę nad ciekawymi projektami i możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,
  • doskonalenie języka angielskiego,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • benefity: pakiet medyczny i ubezpieczenie NNW, bezpłatną siłownię na terenie biura, opcjonalnie ubezpieczenie na życie, karnet sportowy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje

 Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.